Interviews

Interview s herci Voyageru

Na serveru Trekgalaxy.com přibylo již páté z deseti interview s herci Voyageru. Páté interview je s Ethanem Phillipsem (Neelix). Phillips přiznává, že se s postupem seriálu objevuje stále méně častěji. Popisuje svou postavu jako "koření hlavního chodu, přidáte jen když potřebujete, ale nepatří mezi maso." Dále pokračuje, že autorům se určitě lépe píše pro populární postavy jako Doctor nebo Seven.
Na druhou stranu je ale vděčný za to, že nemusel strávit tak dlouho ve své masce. "Musím vám říct, že těch několik posledních let, bylo nošení masky nadmíru složité. Byl jsem nakonec rád, že nemám tolik epizod. Je to 17 hodin mučení, kdy máte na obličeji gumovou masku s kontaktními čočkami a umělými zuby." Phillips dále mluvil o svém velkém přátelství ke každému "hlavnímu členu" posádky Voyageru.
Také promluvil o odchodu Kes: "Oficiálně bylo řečeno, že scénáristi nemohou dále rozvíjet její postavu. Chtěli někoho nového kdo bude stimulovat jejich představivost. Já si myslím, že to bylo obráceně. Chtěli Seven, ale na deset hlavních postav nestačil rozpočet, tak řekli, že už jí nemohou rozvíjet." Poté řekl, že začíná hrát v divadle hned druhý den co skončí Voyager a to 10 května. To by mohlo znamenat, že Neelix opravdu v epizodě Destiny odejde a v posledních třech se už neobjeví, na druhou stranu tím nemusel myslet premiérové vysílání epizod, ale konec celkového natáčení.

Celé interview stejně jako 3 předchozí s Janeway, Chakotayem a Tuvokem si můžete přečíst v angličtině zde.

Thanks to Trektoday