Interviews

Interview s herci Enterprise

Tento týden proběhla tisková konference UPN se všemi herci nového seriálu "Enterprise". Pět z nich se podařilo vyfotografovat a kvalitní obrázky můžete najít na serveru TrekToday na této stránce. Většina z nich přiznala, že se Star Trekem se seznámili už díky Původnímu seriálu.

"No, byla to už Původní série, takže jsem už starej kocour," řekl Scott Bakula. "Byla to velká věc, a jak se pamatuji, sledoval jsem ji, když jsem studoval na vysoké škole."

John Billingsley (Phlox) se se Star Trekem seznámil nedobrovolně. "Poprvé jsem to viděl v ložnici mého bratra. Doslova by mi seděl na hlavě, aby mě přinutil se na to dívat. Měl jsem ten seriál rád, ale byl jsem trochu mladší než Scott. Z těch několika epizod, které jsem viděl, jsem byl trochu vystrašený. Ale on by mě nepustil!"

Jolene Blalock (T'Pol) byla kdysi trekkiem a vyrostla při Původní sérii. "Mým oblíbencem byl Spock, takže je to pro mě trochu zvláštní," řekla. "Zejména se mi líbil vztah Spocka a Kostry McCoye, a to kvůli jejich vzájemnému nepřátelství a tomu vztahu založeném na lásce i nenávisti - při tom mezi nimi vládla naprostá loajálnost. Milovala jsem, když všichni tři pracovali spolu, víte ten způsob: 'ty jeden zelenokrevný blázne'"
Jolene přestala trek sledovat někdy během vysílání Nové generace, a vrátila se k němu až teď. "Ale to je pro nás výhoda," řekla Blalock. "je výhoda že točíme co se stalo v minulosti, pro všechny ty diváky, kteří během let odešli. Tohle je začátek. Můžete se hned začít dívat, a při tom vám nic neuniklo."

Dominic Keating vyrůstal v Anglii a tak se k Původní sérii dostal, až při premiéře v UK. Když se přestěhoval do Ameriky, byl ke sledování přinucen jako Billingsley. "Sdílel jsem pokoj s několika kamarády, z nichž jeden kontroloval "satelit" Takže, když se Viktor díval, museli jsme se dívat také. Dívali se na Novou generaci od rána do večera."
Na epizodu TOS: Operation: Annihilate! popisuje: "Pamatuju si na ty spálená vejce, která padala ze stěn na vaše ramena. Bože, to bylo strašidelné."

Pro Antonyho Montgomeryho (Travis Mayweather) byla Původní série něco co ho nadchlo pro 'Enterprise'. "Myslím, že to byl zázrak a ani v těch nejdivočejších snech, jsem si nepředstavoval, že tu teď budu sedět a mluvit s vámi. Budu dělat tu nejlepší práci, jakou jsem vůbec kdy mohl a přímo na Enterprise. Taže do toho dám vše co mohu."

Jediným kdo nezačal Původní sérií je Linda Park (Hoshi Sato). "Začala jsem s Novou generací a velmi jsem si jí oblíbila. Milovala jsem simulátory. Milovala jsem Wesleyho. Vypadal jako můj první kluk, takže se mi hned zalíbil. Později jsem začala sledoval epizody s kapitánem Kirkem, ale Nová generace pro mě vždy zůstane tím nejlepším. Byla první a proto jí zůstanu věrná."
Linda zatím neví, jak se vyrovná se zájmem fanoušků. "Můžete se na to pokusit připravit, ale když na to myslím, rozbolí mě z toho hlava. Takže až na to budu muset myslet, nějak se s tím vypořádám. Právě teď jsem š»astná, že jsem v seriálu."

A nakonec Connor Trinneer (Charlie Tucker) přiznal, že byl fanouškem Původního seriálu už když vyrůstal. "Můj bratr, který je mimochodem velmi inteligentní, měl asi tři čtyři kamarády, kteří se s ním na to dívali a poté si na hřišti opakovali některé dialogy. Takže jsem tomu byl vystaven poměrně brzy."

Thanks to Trektoday