Nejnovější články2.3 Star Trek XI nebude o Akademii
 

Podle IGN, bude Star Trek XI spíše zaměřen na "první dobrodružství" nežli na jejich první setkání na Akademii Hvězdné flotily. IGN dále uvádí, že je sice možné, aby se tito dva setkali na Akademii, ale podle interních pracovníků IGN, tomu tak v tomto případě nebude. Podle informací uveřejněných na webových stránkách bude Star Trek XI soustředěn na jejich první misi.

Podle zdrojů IGN se zápletka filmu daleko více zaměří na mladého Kirka a Spocka než na další postavy. I Dr. McCoy bude "odstrčen" do vedlejší role.

Jeden ze zdrojů IGN tvrdí, že existuje jeden významný důvod, proč nápad s Akademií Hvězdné flotily nebude ústředním dějem filmu a tím je bývalý producent Star Treku, Harve Bennett. Stránky dále uvádějí, že myšlenka na příběh z Akademie byla skutečně Bennettova, a proto byla opuštěna. Paramount a producent/režisér Star Trek XI, J.J. Abrams tak budou příběh "směrovat" po stopách "prvního dobrodružství."

Zatím stále zůstává nezodpovězené možné účinkování Matta Damona, Adriana Brodyho a Garyho Sinise.

Upozorňujeme, že všechny informace mohou být pouze fámy.

Původní zprávu naleznete na stránkách IGN.TrekWeb

57 Beverly
Gates McFadden, šéflékařka Beverly Crusher z TNG, slaví své 57. narozeniny. Narodila se 2. března roku 1949 v Cuyahoga Falls v Ohiu (USA).

Redakce