Jméno:
Heslo:

  Registrovat

Proč se registrovat?
Výhoda registrace je v této chvíli možnost ohodnotit jakoukoliv z více jak sedmi stovek epizod Star Treku a přidat plusové nebo mínusové hodnocení pro pointy z databáze sevtrekových vtipů. Důležité je říci, že nepřihlášený návštěvník nemá v žádném ohledu omezen pohyb po celém obsahu serveru a naopak přihlášený návštěvník není nucen reagovat na články jen pod svou přezdívkou. V budoucnu se počítá s dalšími výhodami jako například statistika hodnocení atd.

Jak se registrovat?
Pro registraci stačí kliknout odkaz "registrovat" a vyplnit krátký formulář. Abychom alespoň trochu omezili vytváření duplicitních identit, je nutné uvést e-mail. Na každou e-mailovou schránku je možné provést jen jednu registraci. Po odeslání údajů bude na Váš e-mail zasláno potvrzení. K dokončení registrace je nutné kliknout na linku, která ve zprávě přijde.

Bezpečnost
Vaše e-mailová adresa nebude poskytnuta žádné třetí straně, ani nebude zveřejněna na serveru TrekDnes a slouží pouze k registraci. Na své jméno je možné se přihlásit bezpečně a lépe tak chránit své heslo před zneužitím. Fakticky to znamená, že se heslo neodesílá přes internet, ale podle jistého klíče (který se mění s každým zobrazením přihlašovací stránky a není uložen nikde, kde by jej někdo viděl) se spočítá HASH zadaného hesla (pomocí javascriptu) a to se pak pošle. Může se stát, že někomu z nejrůznějších důvodů nemusí javascript fungovat a pro ty je určeno standardní přihlášení.

Pravidla hodnocení:
Každý přihlášený návštěvník má možnost ohodnotit jakoukoliv epizodu číslem 0, 1, 2, 3, 4 nebo 5. Přičemž 5 je nejlepší a 0 nejhorší. Výsledek hodnocení je pak vypočítán jako aritmetický průměr všech hodnocení k dané epizodě. Každý přihlášený může každou epizodu ohodnotit pouze jednou a toto hodnocení už nemůže změnit. Ve výsledku se poté stále zobrazuje hodnocení serveru TrekDnes a pod ním spočítané průměrné hodnocení uživatelů.
U hodnocení point sevtreku má každý uživatel u každého vtipu 3 plusové a 3 mínusové body, které může libovolně rozdělit mezi vložené pointy. Vyhodnocení nejlepší pointy podle uživatelů, včetně umístění do obrázku bude uděláno později až se pořadí ustálí. Zhruba po jednom až dvou týdnech. Vítězné pointy pak budou dvě. Hodnotit lze i jakýkoliv starší vtip.

Pomoc
Pokud budete mít jakékoliv problémy s funkčností a budete si jisti, že chyba není na Vaší straně, neváhejte se obrátit na tento email. Řešení svého problému nám usnadníte, když ho co nejpřesněji popíšete a případně uvedete svůj operační systém a verzi internetového prohlížeče.

Přidejte se i Vy!
Tímto hledáme další lidi, kteří mají čas a chuť podílet se na rozšíření startrekové databáze. Ať už textem jako je psaní krátkého nebo podrobného obsahu epizod, informací o hlavnich postavách nebo citáty, tak obrázky k jednotlivým epizodám. Pokud se chcete realizovat a nemáte čas nebo chuť dělat vlastní stránky, je zde místo pro právě pro Vás. Kontakt