Z domova

starší»  více starší»» 

25.2. Remanský místokrál na Primě
 

Dnes ve 21:15 na televizní stanici Prima můžete shlédnout film "Nepřítel před branami."

Ačkoliv se může zdát, že tento válečný film popisující události kolem pokusu Německa o dobytí Stalingradu a konkrétně pak osud jednoho z ruských ostřelovačů, nemá se Star Trekem vůbec nic společného, opak je pravdou.

Jednu z vedlejších rolí totiž ztvárnil zde "klaďas" častěji však "padouch" Ron Perlman, kterého můžete znát jako postavu remanského místokrále z desátého celovečerního filmu "Star Trek Nemesis".

Ron Perlman se ve své bohaté filmografii objevil například v tak známých sci-fi filmech jako je "Batman", "Alien: Ressurection" či "Absolon".Redakce22.2. Nova ve znamení ST hvězd
 

TV Nova již zítra odvysílá dva filmy, ve kterých se objeví známé hvězdy seriálu Star Trek.

Ve 20:00 se na televizní obrazovce objeví první díl filmu "Sestra v akci" v níž se v hlavní roli objeví Whoopi Goldberg (Guinan).

Ve 22:00 jej bude následovat akční film "Showtime", kde si po boku hlavních hrdinů, herců Roberta De Nira a Edieho Murphyho zahrál ve vedlejší roli William Shatner (kapitán James T. Kirk).

Redakce20.2. Star Trek na Cinemax
 

Podle serveru Satcentrum.com , bude TV kanál Cinemax už příští měsíc vysílat Star Trek filmy I-III a V-VI.

První z nich, "Star Trek: The Motion Picture", se objeví již ve čtvrtek 1. března ve 20:00 a bude reprízován hned následující den v dopoledních hodinách. Další filmy pak budou odvysílány 8., 15., 22. a 29. března v pravidelném čtvrtečním čase jako film první s následnou reprízou.Vedek7.2. PC skříň s LCARS
 

Při prohlížení počítačových novinek jsem narazil na jednu velmi zajímavou. Nové webové stránky časopisu Computer přinesly mimo jiné článek o nové počítačové skříni AeroCool T40. Tato skříň je vybavena na předním krytu velkým LCD dispejem. Ten umožňuje monitorovat nezávislé větráky a tři teplotní čidla.

To samo o sobě by nebylo až tak zajímavé. Když si však prohlédnete jak jsou tyto údaje zobrazeny, možná budete mile překvapeni byť jednoduchým nicméně typickým stylem LCARS. Že by konečně počítačový doplňek pro pravověrné fanoušky Star Treku?Redakce12.1. Star Trek: Vzpoura na Primě
 

V neděli v 00:15 si nezapomeňte naladit stanici Prima. V těchto brzkých ranních hodinách totiž tato televizní stanice odvysílá devátý celovečerní film "Star Trek: Inssurection" (Star Trek: Vzpoura). Přestože je tento čas pro vysílání takovéhoto filmu nevhodný, buďme rádi alespoň za to, že se Star Trek opět objeví na televizních obrazovkách.

Posádka kosmické lodi Enterprise v čele s kapitánem Picardem se snaží zachránit malou komunitu Ba'Ku, které hrozí přestěhování na jinou planetu. Nikdo ze zástupců Federace však netuší, že se nevědomky zaplétají do občanské války. Hrají: L. Burton, J. Frakes, P. Stewart a další. Režie J. Frakes.Redakce22.7. Aktualizace titulků
  Dnes je tu další aktualizace titulků Star Treku. Tentokát přibyly všechny zbývající epizody Deep Space 9 + nové verze k prvním pěti epizodám první sezóny seriálu Enterprise (nový překlad a časování pro DVD).

Titulky Star Treku