Z domova

«novější  starší»  více starší»» 

13.2. Enterprise se nezachrání
  Na stránkách Star Trek fan klubu TNZ CZ si nyní můžete opět přečíst několik novinek ze světa Star Treku. Články se tentokráte věnují zejména končícímu seriálu Star Trek: Enterprise. V rozhovoru se Scottem Bakulou, který proběhl na chatu stránek startrek.com, se můžete dočíst o jeho pesimismu, co se týče možného pokračování této série, dále pak informace o obsahu chystaného DVD vydání série Enterprise, seriály Enterprise a Voyager byly nominovány na cenu Saturn Award a mnohé další.

TNZ11.2. Vyšla Vzpoura na Enterprise
  Nakladatelství Netopejr vydalo další startrekovou knížku s názvem „Vzpoura na Enterprise“. Autorem románu je Robert E. Vardeman, cena knihy je 169,- a má 192 stránek. V internetovém obchodu Netopejru ji můžete pořídit s 25% slevou.

Jak je u Netopejru zvykem, román je z období Původní série s kapitánem Kirkem.
Těžce poškozená Enterprise se nachází na orbitě nebezpečné, živoucí a dýchající planety a zoufalé mírové jednání s Orionci je pozastaveno. Ještě nikdy kapitán Kirk nepotřeboval svou posádku více než teď. Ale krásná mimozešťanka "očaruje" posádku pacifismem a nakonec je donutí se vzbouřit. Pro kapitána Kirka se náhle z mírového jednání stává děsivý boj o kontrolu nad lodí.

Netopejr9.2. Enterprise na AXN již od 15. února
  Jak jsme nedávno informovali, česká kabelová televize AXN připravuje do svého vysílání první sezónu seriálu Star Trek: Enterprise. Ačkoliv dosud není uvedena v tistěných ani elektronických televizních programech, vypadá to, že první díl bude odvysílán již toto úterý 15. února ve 20:00. Další díly pak každé úterý ve stejném čase. Tato informace je uvedena v únorovém "Newsletteru" AXN.

Vyjádření zástupce AXN ohledně vysílání Enterprise zní následovně:

Podle nasi databaze je serial Enterprise nasazen od 15. unora kazde utery. Informace v Newsletteru je chybna, nejedan se o kazdy vsedni den. K nasazeni tohoto serialu doslo na posledni chvili a v casopisech jiz nestihli tyto zmeny zaznamenat. Za tuto neprijemnost se omlouvame.

V Newsletteru lze také nalézt následující informace k seriálu: Sto let poté, co došlo k prvnímu kontaktu a před pětiletou misí kapitána Kirka se nová vesmírná loď vydává ze Země do Galaxie. Na počátku 21. století loď Enterprise znovu odstartuje - jejím úkolem je zkoumat neznámé světy, hledat nový život ve vzdálených civilizacích a podnikat odvážné výpravy do míst, kam dosud lidstvo neproniklo.

Marty, AXN

Vtip týdne 7.2.-13.2.
- Kvadrant beta -

Zobrazit pointy


Sev Trek

Vyhodnocení vtipu 31.1.-6.2.
Rozhodování bylo opět těžké a redakce nakonec zcela subjektivně rozhodla, že vítězem se stavá Borg2Další pointy, které se nám líbily:
1.  Neviem, jednoducho sa rob že tomu chápeš, keď sme v zábere (Pizi)
2.  Já nevim, ale ty obwázky se hezounky menej a blikaj, hi hi hi (one.man)
3.  "Ctrl Alt Delete" Kde to zase je... (PRX)
4.  Snažím se za sebou zavřít dveře... (PRX)
5.  Vtipy v binárním kódu. Ten žlutej je dobrej, hehehe. (Annika)
6.  Prostě skákající čísílka. Jsou to čísílka, která skáčou. (She)
7.  Chci vypočítat, kdo je na světě nejkrásnější, ale pořád mi ta sedmička nevychází. (Anna)
8.  Mě spíše zajímá ten text vedle nich: "Autodestrukce za..." (Soda)
9.  Nejdříve zmáčknu červený, pak modrý a nakonec žlutý. A tak pořád dokola, dokud mě bere kamera. (She)

Sev Trek2.2. Bude Enterprise pokračovat?
  Na stránkách STFK TNZ CZ si nyní v sekci Novinky můžete přečíst opět několik zpráv ze světa Star Treku. Náměty článků jsou pohled Brenta Spinera na sérii Star Trek: Enterprise, další informace k epizodě ET ze zrcadlového vesmíru "In a Mirror, Darkly" a bohužel pesimistický pohled Johna Billingsleyho (dr. Phlox) na možné pokračování seriálu pátou sezónou.

TNZ1.2. Vtip týdne 31.1.-1.2.
  - Rolující čísla -

Zobrazit pointy


Sev Trek

Vyhodnoceni vtipu 24.1.-30.1.
Rozhodování bylo opět těžké a redakce nakonec zcela subjektivně rozhodla, že vítězem se stavá AnnaDalší pointy, které se nám líbily:
1.  Tak přece jen tu vosu uhnal... (Anna)
2.  Tak nevím, řídím hvězdnou loď nebo cvokárnu. (Anna)
3.  A to si prej hraješ jen ve strojovně. (Urza)
4.  Myslím, že bych neměl mluvit o tom, že většina posádky má úplně stejný "ekzém"... (She)
5.  Cekal jsem, ze s tou rukou driv nebo pozdeji otehotni. (posila)
6.  A narodí se mu Beďaroid (Noxyr)
7.  Blbost, dával jsem si pozor. (Trek Kim)
8.  Jaky si to udelas, tokovy to mas (posila)
9.  Tak vidíš, že to nebyla blecha. (Anna)

Sev Trek31.1. Aktualize titulků
  V dnešní aktualizací titulků Star Treku najdete české titulky k další epizodě čtvrté sezóny Enterprise Observer Effect a několik dalších k druhé a čtvrté sezóně DS9.

Redakce28.1. Enterprise na AXN
  Po téměř dvou letech se na české obrazovky vrací premiérové vysílání Star Treku, tedy alespoň pro diváky kabelových televizí. Kabelová televize AXN, kterou lze nalézt v nabídce sítí UPC nebo Karneval připravuje do svého vysílání první sezónu seriálu Star Trek: Enterprise. Bližší informace, včetně obsazení hlavních rolí a dalších drobností najdete na WARP.cz (v sekci Novinky).

WARP.cz25.1. Vtip týdne 24.1.-30.1.
  - Těhotný Trip -

Zobrazit pointy


Sev Trek