Interviews

Allen odhaluje tajemství OGAM

Herečka Crystal Allen, která si zahrála postavu orionské otrokyně D'nesh v epizodě čtvrté sezóny série "Star Trek: Enterprise", 'Bound', hovořila na stránkách Trekweb o svém návratu do vesmíru Star Treku v chystaném fanfilmu "Star Trek Of Gods and Men", režírovaném Timem Russem.

Q: Crystal, co můžete prozradit o zápletce v "Star Trek Of God and Men"?
Allen: Řekněme, že je o dost temnější a dráždivější než jakákoliv Trek série. Postavy, které fanoušci znají z minulých epizod seriálů zde mají úplně jiné vlastnosti než byste u nich očekávali.

Q: Můžete popsat svou postavu?
Allen: Hraji člověka! Pro změnu nemám žádný zelený makeup, který jsem milovala. Hraji navigačního důstojníka, který je sice poněkud malý postavou avšak v sexy oblečení.

Q: Jak se vám pracuje s režisérem Timem Russem a ostatními herci?
Allen: Těsně před tímto filmovánim jsem si vyzkoušela jeho režisérské umění v krátkém příběhu "Story by Amy Niles", tak musím říci, že se skutečně těším z každé práce s Timem. Je to neuvěřitelný herec a režisér a pracuje skutečně efektivně.

Q: Můžete srovnat "Of Gods and Men" se zkušeností ze "Star Trek: Enterprise"?
Allen: Ano, v obojím jsme byla zlou ženou a na špatné straně. Líbí se mi tyto role, protože díky vlastnostem postavy mohu proniknout více do hloubky postavy a můžu si s ní dělat cokoliv!

Q: Krátce jste pracovala na několika science-fiction projektech. Řeknete nám něco o nich?
Allen: Hovořila jsem o zlých rolích. Zahrála jsem si psychopatku ve filmu Davida Livingstona "Last Laugh". Hraji partnerku v právní firmě, která udělá cokoliv, aby se dostala výš. Stane se vrahem a Bob Picardo zde hraje moji oběť. Hrát s Picardem je jako dostat dárek, je to velmi citlivý člověk. Dalším projektem byl "Story by Amy Niles", kde hraji zcela jinou postavu. Knihomolku, která nosí brýle a nemá žádný život. Je zcela pohlcena v románu, který píše a to tak intenzivně, že se jí začne stávat realitou.

Q: Po "Of Gods and Men", jaké budou vaše další projekty? Allen: Až dosud jsem měla velmi rušné léto a doufám, že to bude i nadále pokračovat. Pravděpodobně se zúčastním letošního conu ve Vegas. Také bych se ráda ukázala na conu v Seattlu, kde by se třetí část série měla promítat 8. - 10. Září. Také pracuji na vlastní show, ale zatím o ní nesmím nic říci!

Q: Děkuji za rozhovor, Crystal!