CZ Aktualizace

starší»  více starší»» 

20.9. Projekty Pocket Books
  Stránky STFK TNZ CZ byly opět aktualizovány. V sekci Seriály byl doplněn přehled všech epizod série "Star Trek: Enterprise". V sekci Novinky potom naleznete několik zpráv ze světa Star Treku. Mimo jiné zprávu o úmrtí režiséra Roberta Wise, chystaných projektech Pocket Books, o Bermanově mlčení o chystaném 11. celovečerním Star Trek filmu či, že William Shatner byl oceněn cenou Emmy za svou roli v sérii "Boston Legal".

TNZ23.8. Decipher v krizi?
  Stránky STFK TNZ CZ opět prošli aktualizací. V sekci Novinky nyní naleznete několi zpráv ze světa Star Treku. Mimo jiné si můžete přečíst o problémech firmy Decipher, která vydává kromě jiného i Star Trek CCG, dále, že vokalistka, která nazpívala původní znělku pro sérii "Star Trek" zemřela, skotské město Linlightow stále bojuje o poctu, stát se budoucím rodištěm Montgomeryho Scotta, možná dojde k natočení filmu "New Voyages" a mnohé další.

TNZ20.8. Update na ST Projects
  Pokud se zajímáte o tvorbu, a chtěli byste sami něco vytvořit, určitě vás bude zajímat už třetí díl miniseriálu "Jak vznikají projekty..." V nejnovější části nejdete flashovou prezentaci, kterou jste měli možnost vidět na FF 2003 v rámci ST bloku a přednášky Fan art.

Rozběhl se také úplně nový projekt. Tentokrát se jedná o loď oficiální třídy - Ambassador-refit. Nejzajímavější asi je plán celé první paluby, tedy můstku, kapitánovy pracovny a konferenční místnosti, tak aby přesně rozměrově zapadl do modelu, který byl použit v seriálech TNG, DS9 a filmu FC. Tento návrh má za sebou dlouhý vývoj a rozsáhlou diskusi s americkými tvůrci fan artu.

Stránky ST Projects byly také spuštěny v anglické verzi.

omi30.7. Pocta Jamesi Doohanovi
  Stránky STFK TNZ CZ opět prošli aktualizací. Sekce Novinky opět "obdržela" několik nových zpráv z vesmíru Star Treku.

Mimo jiné se zde dočtete, že Brent Spiner už nechce hrát postavu Data ani v případě dalšího celovečerního filmu s obsazením TNG. Dále zde naleznete komentář Davida A. Goodmana k epizodě "Star Trek: Enterprise", 'Judgment', Jonathan Frakes se opět vrátí do režisérské židle a fanoušci a významné osobnosti Star Treku vzdali poctu Jamesi Doohanovi a mnohé další.

TNZ22.7. Trekkies.cz
  Práce na Star Trek portálu, o kterém jsme vás informovali již dříve, se rozjíždějí. Ve fóru na diskuzním serveru Starnet byl prozrazen název domény, pod kterou bychom tento projekt měli v budoucnu nalézt. Je jím www.trekkies.cz. Spolu s uveřejněním adresy webové stránky, byl vypuštěn i první obrázek grafiky chystaného projektu.

Redakce21.7. Phaserová technologie
  Stránky TNZ CZ opět přinášejí několik zpráv. V sekci Novinky si nyní můžete přečíst malý průlet českými stránkami o Star Treku, článek o vývoji phaserové technologie podobné zbraním ze série Star Trek, kterou vyvíjí armáda Spojených států, několik informací o obsahu chystaných DVD setů všech celovečerních filmů, samostaného vydání speciální verze "Star Trek: Nemesis" a třetí a čtvrté sezóny série "Star Trek: Enterprise" a mnoho dalšího.

V sekci Prime Directive si můžete stáhnout další čtyři čísla tohoto časopisu ročníku 1999 ve formátu pdf.

TNZ15.7. Budoucnost Star Treku?
  Stránky TNZ CZ vám opět po delším čase přinášejí několik zpráv ze světa Star Treku. A co se tentokráte můžete dočíst v sekci Novinky? Patrick Stewart poodhaluje jeden z námětů na jedenáctý celovečerní Star Trek, který se však zřejmě neuskuteční. O svém boji o rychlém pokračování fenoménu Star Treku hovoří také J. Michael Straczynski ("Babylon 5"), Connor Trinner (Trip Tucker, "Star Trek: Enterprise") se jako jeden z mála pochvalně vyjádřil o poslední epizodě "These Are The Voyages...", objevil se první obrázek obalu pro třetí sezónu DVD setu "Star Trek: Enterprise" a Scott Bakula (kapitán J. Archer, "Star Trek: Enterprise") si chce od účinkování v televizních seriálech odpočinout.

TNZ22.6. ST Projects nově!
  Většina stránek zastarává, nejsou aktualizovány, není moc důvodů, proč se na ně znovu vracet. I mě se to stává, práce je hodně, času na soukromý web čím dál míň, ale nedalo mi to. Takže se teď můžete podívat na reinkarnované stránky ST Projects.

Nový design, nové obrázky, nový obsah. Koukněte se jak se baví fanatický fanoušek :) a nechte kdyžtak vzkaz, jak se vám to líbí, bude rád.

omi21.6. Star Trek: Hidden Frontier
  Hidden Frontier by se dalo přeložit jako "Skrytá hranice" a skutečně, tento nejvetší a nezávislý fan seriál byl před českými fanoušky skutečně dokonale skryt... dnes Vám poodhalíme úvod do tohoto seriálu.

Al-Batani31.5. Star Trek XI do tří let?
  Po delší době opět proběhla aktualizace klubových stránek STFK TNZ CZ. V sekci Novinky si můžete přečíst o tom jak se filozofie Star Treku shoduje s hodnotami George Takeie, Star Trek XI by mohl být do tří let, ve fan sérii "Star Trek: New Voyages" se objeví Walter Koenig, podle Johna Billingsleyho byla čtvrtá sezóna série "Star Trek: Enterprise" nejlepší a mnohé další. Chtěl bych také upozornit na úvahu jednoho z fanoušků v sekci Picardovo zamyšlení, jak mu Star Trek ovlivnil život a co cítil při shlédnutí závěrečného dílu "Enterprise", 'These Are the Voyages'.

TNZ30.5. Třída Mahan
  V sekci Fanart Vám po třídě Carrier představujeme podobý typ lodi, která disponuje např. transfázovými torpédy či dvěma warp jádry. Dále zde najdete i obrázek od Pankyho, který ztvárnil pomyslnou bitvu Federace s Borgy.

Al-Batani25.4. Další fotky k finále ET
  Na stránkách STFK TNZ opět došlo k aktualizaci. V sekci Novinky si nyní můžete přečíst, že Michael Dorn bude dělat komentář k dokumentu o Voodoo, jak to vypadá s již jedenáctým celovečerním Star Trek filmem, pod odkazy si můžete prohlédnout další fotografie z chystané finální epizody "Star Trek: Enterprise" a mnohé další zajímavosti. Chtěl bych vás také upozornit na novou anketu, ve které se můžete vyjádřit, kam by podle vás měl směřovat děj "nové" série Star Trek, samozřejmě pokud vůbec bude natočena. :-)

TNZ19.4. Katherine Pulaski
  Stránky Al-Batani vám přinášejí doplnění posádky Nové generace o hlavní lékařku doktorku Katherine Pulaski, která rok působila na USS Enterprise D jako zástup za doktorku Beverly Crusherovou.

Al-Batani13.4. Nová dobrodružství
  Vesmír, nejzazší hranice, toto jsou Nová dobrodružství hvězdné lodi Enterprise... Tak přesně začínají Nová dobrodružství, seriál, jehož historie se začala psát začátkem roku 2004...

Pokud se chcete dozvědět něco více o fan filmu "Star Trek: New Voyages" aneb čtvrté sezóně TOS, neváhejte a navštivte stránky Al-Batani.

Al-Batani11.4. Kulisy ST opouštějí Paramount
  Stránky STFK TNZ CZ opět přinášejí několik nových informací ze světa Star Treku. A co se zde můžete dočíst? Například o tom, že se možná konají tajné rozhovory mezi TrekUnited a Paramountem, Scott Bakula si myslí, že za úpadek ET může špatná podpora UPN, TV Guide publikoval první fotografie z chystané finální epizody "These Are The Voyages..." a mnohé další. Chtěl bych také upozornit na novou sekci ST Afterworld, kde si můžete stáhnout nový fanzin jednoho z fanoušků Star Treku.

TNZ14.3. Aktualizace titulků
  V dnešní aktualizaci titulků Star Treku najdete kromě jiného české titulky k dalším dvěma dílum čtvrté sezóny Enterprise.

Redakce13.3. Novinky na TNZ CZ
  Stránky The Neutral Zone CZ vám přinášejí opět několik informací. V sekci Novinky si můžete přečíst o možné spekulaci s přesunem natáčení 'Enterprise' do kanadského Vancouveru, výňatek z rozhovoru se Scottem Bakulou, o nespokojenosti Jolene Blalock s finální epizodou série a mnohé další.

V sekci Prime Directive si můžete stáhnout další dvě čísla časopisu v pdf formátu. Tentokráte se jedná o 1. a 2. číslo ročníku 1999.

TNZ