Archiv TrekDNES - září 1999

Archiv TrekDNES - září 1999

27.8.1999 StarTrek.CZ obsahuje informace o Defiantu
  StarTrek.CZ obsahuje stránku o Defiantu. Je tam pár nových obrázků a konečně kompletní jména všech tří pojmenovaných lodí této třídy.

StarTrek.CZ

31.8.1999 Cena Emmy pro Voyager.
  Voyager získal cenu Emmy v kategorii "Speciální visuální efekty v seriálu" za epizodu "Dark Frontier".
Voyager měl v této kategorii ještě další dvě nominace a to za epizodu "Timeless" (Proti času) a "Thirty Days".

ST Universe

Komentář:
V této kategorii měla i jednu nominaci epizoda z Deep Space Nine: What You Leave Behind. Ale zřejmě vzhledem k tomu e dolo k pouití starých záběrů, neměla šanci na úspěch i kdy efekty byly nepochybně náročnější než u Voyageru.

Anry The One

Informace o epizodě Survival Instinct (122)
V epizodě se objeví tři bývalí Borgové (Druhý, Třetí a Čtvrtý z Devíti) z původní unimatrice Sedmé, kteří přišli za Sedmou, aby se pokusili zjistit, proč jsou telepaticky spojeni do jakéhosi minispolečenství. Sedmá bude vzpomínat na svůj život mezi Borgy. Důvod proč jsou všichni spojeni je trochu překvapující a přinutí Sedmou rozhodnout o budoucnosti svých tří ex-vojáků.

ST Universe

1.9.1999 Nová epizoda Voy - Tinker Tenor Doktor Spy
  Vtipná epizoda soustředící se na Doktora. Doktor začíná snít i ve dne, a začíná to ovlivňovat jeho práci. Představuje si jak o něj ženy z posádky bojují a jak on vždy každého včas zachrání od jisté smrti. To se odehrává na pozadí konfliktu Voyageru s cizí rasou, která se tajně snaží vyzvědět něco o lodi, aby na Voyager mohli zaútočit. Cizinci při dálkovém průzkumu narazí právě na Doktorovi vize a předpokládají, že to je reprezentace skutečného života na lodi.

ST Universe

Nová epizoda Voy - Alice
Paris koupí loď s neurálním rozhraním, které umožňuje, aby byla řízena pouze pilotovými myšlenkami. Co ale Paris neví je, že loď má své vlastní vědomí, a přinutí ho dělat různé věci:)

ST Universe

Synopse StarTreku mají update
Trvalo to několik měsíců, ale Synopse opět updatovaly. Obsahují asi 6 synopsi z Voyageru, několik položek do již skoro fuknčí databáze a další věcičky.

Synopse StarTreku

Zrušení třetí epizody Voyageru
Barge Of Dead byla natočena jako třetí epizoda šesté série. Poté co bylo provedeno několik oprav a sestřihů, bylo rozhodnuto epizodu zrušit, protože nebyla dobrá.

Epizoda pojednávala o vizích B'Ellany a její virtuální návštěvu klingonského pekla, kde jednotliví členové posádky představovali pekelné postavy.

Stažení souvisí také zřejmě s tím, že epizodu napsal Ronald D. Moore, který přešel k Voyageru od právě skončeného seriálu Deep Space Nine, a s kterým se zrovna moc nesnáší Bryan Fuller, který je u Voyageru už déle. Oficiální důvod je ale ten, že epizoda nebyla dobrá.

ST Universe

Komentář:
Několik obrázků z epizody, které nikdo neuvidí na televizní obrazovce.
[Obrazek 1]
[Obrazek 2]
[Obrazek 3]
[Obrazek 4]

Anry The One

Hra Starfleet Command
Hra Strafleet Command (Velení Flotily) se dostala mezi deset nejkupovanějších her. Podle nového obchodního žebříčku cdček s PC daty, real-time strategie "Starfleet Command" se v první desítce objevila koncem týdne kolem 14. srpna na osmém místě, ale stále níže než oblíbené hry jako "SimCity 3000" a "Rollercoaster Tycoon".

Server PsiPhi
Server PsiPhi je mimo provoz na jeho bývalé adrese. Nová adresa je http://206.68.131.65

Trektoday

2.9.1999 Další informace o Equinoxu
  Sedmá je na palubě Equinoxu a snaží se zabránit Ransomovi, aby unikl. Mezitím jsou Doktorovi etické subrutiny odstraněny a Janeway se pokouší komunikovat se Shrieky, příšerkami, které útočí na Voyager.

Nové epizody Voyageru
Následující informace jsou pouze orientační a 'silně' neověřené.

127. 5000 Years
Napsal: Brannon Braga a Joe Menosky.

'Hlavní' díl podzimní části sezóny jako Timeless a Year of Hell, před tím.
Před stoletími, Delta kvadrantu vládla rasa, létající maximálně warpem 2 a vyzbrojena strojními puškami (zní to jako ti co vystupovali v knize DS9: Fallen Heroes). Voyager je objeví zmražené ve stázovém poli a Chokotay je naprosto neprozřetelně probudí. Pokoušejí se pak dobít svá teritoria zpět, a v cestě jim stojí pouze Voyager. Pokud tato rasa u diváků uspěje, vrátí se ještě několikrát v pozdějších dílech a nahradí rasu 8472, která se už ve Voyageru zřejmě neobjeví.

Message Board at Geocities

Dosud nepojmenvaná epizoda
Na Tuvoka a Neelixe zútočí nějací cizinci, zatímco letí v raketoplánu. Používají zbraně, které vymazávají pameť a nechávají své obětí v dezorientaci, z toho co se kolem děje.

TrekToday

První informace
O novém seriálu se toho zatím moc neví. Zdá se, že se bude jmenovat StarFleet Academy. Ovšem jeden zdroj to potvrdil, jiný zase vyvrátil. Co se týče začátku vysílání (pochopitelně v Americe) uvažuje se, že to bude až tak za rok. Jinými slovy tento rok poběží Voyager v Americe sám.

Různé zdroje

Komentář:
Teda pokud to bude o malých kadetech, tak to bude děsný. Zlatej Voyager

Mail

4.9.1999 Troi a Barclay ve Voyageru
  Podle posledních zákulisních informací se zdá, že v jedné epizodě Voyageru se mohou objevit Troi a Barclay. Vypadá to, že nebudou cestovat do Delta kvadrantu, ale budou pracovat pro flotilu při pokusu kontaktovat Voyager.

Trekweb

Komentář:
Moc tomu nevěřím.

MOmega

Epizoda Home Fires
Ze seznamu lidí, kteří se budou na epizodě podílet se zdá, že epizodu bude režírovat Mike Vejar a jako hosté budou dva muži. Jeden bude hrát vědce (Harkins) pracující pro Flotilu a jemu mezi 35-50 lety, druhý bude admirál přibližně kolem 60 (Admiral Jenkins).

Trektoday

Reportáž o dabingu ST:Insurrection
Na StarTrek.CZ si můžete přečíst repotáž z druhého dne dabingu ST:Insurrection. Repotáž je zde.

StarTrek.CZ

Interview s Rickem Bermanem
V posledním rozhovoru se Rick vyjádřil, že v současné době pouze plánují jakým směrem se StarTrek bude ubírat - vše je ve stádiu diskusí a žádný text (scénář) není napsaný. A co se týče StarFleet Academy, podle něj to není dobrý nápad. Dále se vyjádřil, že všechno co zaslechneme o novém seriálu jsou jenom kecy (v originále bullshit).

Trektoday

Komentář:
Jak řekla Valeris, Berman má rozum..a já s ní souhlasím.

MOmega

5.9.1999 StarTrek Nexus se bude reprogramovávat...
  Podle zdrojů blízkých autorům se redakce dozvěděla, že StarTrek Nexus se bude předělávat. Máme se, že přý těšit.

IRC #startrek.cz

7.9.1999 Sto nových wallpaperů na StarTrek.cz
  Na serveru StarTrek.cz přibyla zhruba stovka wallpaperů, převážně z VOY. Všechny nové si můžete prohlédnout zde.

StarTrek.CZ

9.9.1999 Interview s Nicol DeBoer (Ezri Dax)
  September 7, 1999

Nicole deBoer hrála v sedmé a poslední sezóně DS9 Ezri Dax, když vystřídala Jadzii Dax po její smrti.

Nicol je neustále na veřejnosti obklopována horlivými fanoušky, kteří by se rádi vyfotili se svou zbožňovanou herečkou. Nicol to bere jen jako další aspekt slávy Star Treku a se smíchem říká: "Cítím se při tom jako bych byla opět s Worfem!"

DS9 skončila a proto se můžeme ptát: "Uvidíme Ezri v nějakém dalším startrekovské sérii nebo filmu?" Nicol odpovídá, že nic o plánech kolem Ezri neslyšela. "Všichni vyzvídáme na Ricku Bermanovi, ale on říká, že zatím nic není. Jediné co mi řekl je - a to si dělal legraci - 'Tak, Nicol, začínáme nový seriál, takže tě zavoláme po šesti sezónách, aby jsi nám opět pomohla natočit tu poslední.'"

Na řeči, že by se Ezri měla objevit na Voyageru, Nicol odpovídá: "Nevídím, kde a jakým způsobem by se Ezri dostala a zapadla do toho celého světa Voyageru. Leda, že by to bylo v jiné roli, to bych možná akceptovala."

"Strašně ráda jsme točila Sci-fi, ale nevadilo by mi si od toho trochu odpočinout," říká dál Nicol. "V Torontu a Vancouvru se točí mnoho sci-fi, takže když jste hercem v Kanadě, dostanete se do situace, že už toho máte prostě dost. Takže skončíte s točením "Outer Limits" (Krajní meze), skončíte točit Psi Faktor a Poltergeist."

Na druhé straně je DeBoer vděčná za ten sci-fi svět, který jí dal šanci zahrát si tolik roznorodých osobností. "Ženské charaktery ve sci-fi jsou většinou velmi silné, než u jiných žánrů. Skutečně velmi ráda točím sci-fi, protože mi to dává možnost vytvořit skutečně silnou, zajímavou postavu."

Otázka: Co si myslíte jak se bude vyvíjet postava Ezri Dax dále?
Odpověď: Myslím, že se stane prvním důstojníkem Kiry na můstku, 'protože Kira má teď můstek'. Kira z toho nebude právě nadšená - ona je spíš na: "Ano, ano, uvidíme se později Odo!" Myslím, že určite povýším v hodnosti a Kira a já budeme skutečně vládnout - uplná ženská nadvláda nad stanicí!

Otázka: Co si myslíe o mužích na DS9?
Odpověď: Michael Dorn (Worf) je skutečně velký velký kluk. Při romantických scénách s ním, byl tak 'galantní' ale prostě, byl pro mě příliš velký! Nikdy by to nefungovalo!" směje se Nicol. A Alexander Siddig (Bashir), to je absolutně směšné, protože jsem viděla ten polibek na konci a je to tak upřímné a romantické. A přece - myslím, že to je tím, že má malé dítě - budil ve mě odpor. Cítila jsem se jako "Jsi můj starší bratr, kterého jsme nikdy neměl.""

IGN Sci-fi

Komentář:
Originál najdete zde

Anry The One

500 příspěvků na ST Tech

Zpráva z Průvodce: dikusní klub Star Trek Tech dnes oslavil kulatých 500 příspěvků.

Star Trek Tech má za cíl to, aby se všichni fanoušci Star Treku mohli dozvědět informace o technice, kterou pravidelně vídají. Kdokoliv se může na cokoliv zeptat, na jeho otázku mu bude obsáhle a fundovaně odpovězeno. Ať už se zeptáte na cokoliv od Aktivní navigace po Zásobníky antihmoty, vždycky Vám někdo odpoví.

Proslov otce myšlenky k návštěvníkům klubu:
Slavnostně vám všem oznamuji, že tento, při svém vzniku některými znevažovaný a zavrhovaný klub, právě oslavil pět set přispevků ve své historii. Doufám, že se i nadále bude tento klub rozvíjet tak rychle, jako doposud, a že se díky němu bude neustále zvyšovat zájem lidi o techniku ve Star Treku.

Vítejte do druhé pětistovky.

Erell

Komentář:
Mě osobně je z toho klubu velmi špatně (při pohledu na některé přispěvky se mi vrací večeře, že prej se chce kouknout co se to nahoře děje) ale je to je jen můj osobní názor, kterým nechci nikoho ovlivňovat:)

Anry The One

Update na Startrek.cz
Na serveru StarTrek.cz přibyly do databáze další stránky lodí. Tentokrát raketoplány z Defiantu, raketoplán Galileo.

StarTrek.cz

Poštovní známka
Televize Prima oznámila, že k 33. výročí vysílání Star Treku byla vydána poštovní známka. Redakce TrekDNES se pokusí ještě dnes nebo v následujícím dni získat její obrázek. Zůstaňte s námi...

PRIMA + Franta na IRC #startrek.cz

10.9.1999 Informace o epizodě Ridless
  Režie: Roxann Dawson (B'Elanna)

Během letu Tuvoka a Neelixe raketoplánem na ně zaútočí cizinci, kteří používají neurální paralyzer, který vymyzavá paměť svých obětí a zanechává je v dezorientaci v neznámého okolního světa. Protože Tuvok má komplikovanější mozek, nejenže mu zbraň vymaže jeho krátkodobou pameť, ale navíc jeho celé "naprogramování" mozku. To má za účinek, že poté co se probere z komatu, musí posádka Tuvoka znovu všemu naučit - jak mluvit, jak jíst, jak chodit atd. Neelix se v této věci stane Tuvokovým učitelem a vlastně otcem.

Jako následek poranění, Tuvok ztratil také svou Vulkanskou sebekontrolu, a jeho mozek už nekontroluje jeho emoce. Tuvok shledává, že v záplavě nových pocitů nalézá uspokojení a stává se bližším přítelem než by kdy starý Tuvok mohl být. Tuvok své emoce plně prožívá, ale když zjistí že starý Tuvok byl stoický a bez emocí, je vystrašen z toho, že by se do toho života měl někdy vrátit, protože by už nikdy nepoznal "legraci" jako ji prožívá teď.

ST Universe

Komentář:
Jestli je to skutečně pravda, tak to bude zas pěkná šílenost.
Zabili Kennyho ... totiž Tuvoka.

Anry The One

Obrázek poštovní známky
Přesně jak redakce Trekdnes včera slíbila tak dnes si ji podařilo sehnat obrázek poštovní známky k 33. výročí vysílání Star Treku. Návrh známky udělal Carl Hermann a namaloval ji Keith Birdsong.

Detailní text najdete zde.

Kliknutím na obrázek se zobrazí větčší verze.

Warp 11

12.9.1999 Nicol deBoer se zasnoubila
  Přes (skoro) oficiální stránky Nicol deBoer, Nicol deBoer oznámila že se bude bude vdávat:
"Bylo velmi příjemné udělat con v mém rodném městě (Toronto), kdy mohli přijít i moji rodiče. Skutečně se jim to líbilo a byli samozřejmě velmi pyšní. A jak už asi víte, byl tam i můj přítel, John. Jsme spolu již téměř rok. A ve skutečnosti je to i důvod proč toto píši. Chtěla bych to oznámit vám, dřív než se to dozvíte o někoho jiného.
John a já se budeme brát!!! eeeeeeek! Ztěží tomu mohu sama uvěřit, ale je to pravda. Nemohu být šťastnější. On je obsolutně báječný! Zeptejte se (prezidenta fan clubu) Jenna a Conrada ... oba se s ním již setkali ...

[...]

nikki:)

Pravdivost zprávy potvrzuje to, že ji oznámila přímo Nicol deBoer a také prezidentem fan clubu.

Trektoday

Dark Frontier na Sat.1
Před dvěma týdny se povídalo, že telefilm "Dark Frontier" nepoběží v německé televizi, a bude k dispozici pouze na videu. Ale dnes bylo oznámeno, že Sat.1 připravuje epizodu do vysílání, ačkoliv bude zřejmě vystřiženo několik násilnických scén:))

Trektoday

Hry ve výprodeji
Ve výprodeji v Holešovické tržnici stále mají za slušne ceny hry ST: 25 th Anniversary (199,-), ST: Judgment Rites (199,-) a Starfleet Academy (399,-). Vsechno to jsou originálky, na CD a originál zabalené.

Mipix

13.9.1999 Setkání trekkies v Ostravě
  Tuto sobotu je setkání trekkies v Ostravě. Bližší informace na tel. 0603/954949 nebo na emailu: jan_mares@post.cz

Pruvodce

Reportáž z Akce u Pštrosa
Akce u Pštrosa se vydařila. Hlavním důvodem bylo také i velký počet přichozích Trekerrů/Trekistů. Kdo tam nebyl na star.trek.cz si může přečíst krátkou reportáž. Přímá adresa na článek je zde.

StarTrek Nexus

14.9.1999 Nová epizoda One Small Step
  Jeri Ryan:"Další epizoda, kterou právě teď točíme je poctou vesmírnému programu a misi na Mars, skutečně "rozkošný" příběh, režírovaný Bobem Picardem (Doktor)"

ST Universe

15.9.1999 Reportáž z Ústavu
  Na průvodci jsem dnes uveřejnil mega příspěvek o výsledku navštěvy v Ústavu pro Jazyk český. Skoro celý příspěvek si také mužete stáhnout zde.

MOmega

17.9.1999 Poradkyně Troi a Barclay na Voyageru
  Paramount právě potvrdil, že se Marina Sirtis (Deanna Troi) a Dwight Schultz (Reginald Barclay) objeví v další epizodě Voyageru:

Marina Sisrtis hrála po sedm sezón v Nové generaci poradkyni Troi se objeví v seriálu ST: Voyager, stejně jako Dwight Shultz, který několikrát v Nové generaci hostoval jako Reginald Barclay a již se objevil i v druhé sérii Voyageru v epizodě - Projections (Prejekce). Sirtis i Schultz si zopakují své obvyklé role, v epizodě s názvem "Pathfinder" která se začala točit tento týden. Epizoda by měla mít premiéru 1.prosince na UPN.
Děj epizody se odehrává na Zemi a točí se kolem Barclayho posedlosti kontaktovat Voyager v Delta kvadrantu. Během pokusů o kontakt, si vytvoří holografické simulace posádky Voyageru (podobně jako to udělal v Nové generaci v epizodě Hollow pursuit se členy posádky Enterprise). Barclay hledá pomoc u své "staré" přítelkyně z Enterprise, poradkyně Troi, která se mu snaží pomoc s jeho problémem.

Trektoday

17.9.1999 Epizoda 'Safe Harbour'
  Další nová epizoda epizoda Voyageru, by se měla jmenovat "Safe Harbour" (Bezpečný přístav). Režírovat by měl Allan Kroeker, a epizoda bude přinejmensím v jedné části o Parisově novém holoprogramu, který vytvořil. Děj "programu" se odehrává ve starobylém venkovském městě v Irsku na přelomu 19 a 20. století. Všechni hostující herci budou postavami v holoprogramu a proto musejí mluvit s autentickým irským přízvukem.

Jared Declan(40-50 let stár) je barmanem v městské taverně. Janeway navštíví holosimulátor a seznámí se z touto postavou a zjistí, že na té postavě je cosi přitažlivého. Možná se s ním romanticky zaplete:)
Shaemus McGinty je výstřední starý Ir (50-60 let stár). Měl by být "tou" zábavnou postavou.
A konečně postava dvacetileté krásné ale lehkomyslné mladé Irky.

Trektoday

20.9.1999 Sraz CZ-Kontinua
  V sobotu 18.9.proběhl v Praze sraz CZ-Kontinua. Podrobná reportáž je na Nexu. Je doplněna rozsáhlou obrazovou dokumentací (autoři tvrdí že až 160 obrázků).

StarTrek Nexus

20.9.1999 Další spekulace o novém seriálu
  Star Trek: Excellent (TV): Zatímco byl zamítnut námět Starfleet Academy pro přístí sérii Star Treku, objevili se další spekulace. Nová série by měla začít tam kde skončila DS9, tedy žádný časový skok. Seriál se bude odehrávat na velmi vzdálené hranici Federace, v prostoru, kde sice dominuje jedna rasa ale je přátelsky politicky nakloněna Federaci. Cesta odtud na Zemi nebo Vulkan trvá více jak 6 měsíců. Pro představu by to mělo být něco podobného jako, že USA jsou Federace a Evropa ta vzdálená hranice. Protože v tomto prostoru neni válka a nic moc se tam neděje, nejsou v tomto prostoru potřeba velké lodě - pouze věděcké a hlídkové lodi, které jsou velké jen asi jako runaboat. Jedinou výjimku tvoří nová a velká loď U.S.S. Excellent, která je zde kvůli výměnnému programu s rasami v tomto prostoru. V první epizodě seriálu by měli se měli náhle objevit supersilní nepřátelští cizinci, kteří jsou sice relativně primitivní (něco jako nomádští vesmírní barbarové) ale mají velkou převahu v počtu. Protože se nemůže v příštím roce dočkat nějakých posil, stojí U.S.S.Excellent osamocen proti přesile a pokouší se zadržet cizince, dokud nedorazí pomoc.
V seriálu by se mělo objevit více podivných cizinců, než je ve Star Treku zvykem.

ST Universe

21.9.1999 Voyager: Cast 1999 - 2000
  Civilní skupinová fotografie posádky Voyageru:

Warp 11

21.9.1999 Nové obrázky z Barge of the Dead
  Na Warpu 11 si můžete prohlídnou další obrázky ve vysoké kvalitě k epizodě Barge of the Dead. Stránka je zde.

Warp 11

22.9.1999 Já a Barclay v Ústavu
  Zprávu o druhé návštěvě v ústavu najdete zde.

MOmega

22.9.1999 4. série DS9 na SAT1
  Pro všechny z vás, kteří mají SAT1 připomínám, že 4. série DS9 (ta série ještě u nás nešla), začíná od pondělí 27.9. Bude vysílána každý všední den v 15:00 s opakováním vždy po půlnoci.

Komentář:
Já bych to ani tak moc neventiloval, ale 4. série DS9 ,je podle mého názoru, nejlepší ze všech sérií Star Treku.

MOmega

24.9.1999 Oficiální fotografie k VOY-6
  Na oficiální serveru jsou k dispozi oficiální fotografie hlavních postav v 6. sérii Voageru. Přímý link je zde.

Trektoday

Komentář:
B'Elanna mi dělá radost. Konečně vypadá trocha Klingonsky...

MOmega

25.9.1999 Synopse k Equinox, Part II
  Mania Magazine uveřejnil synopsi k epizodě Eqionox, Part II - POZOR!!! Synopse obsahuje rozuzlení POZOR!!!.

Mania Magazine

25.9.1999 Voyager-5 na SAT1
  Na SAT1 se bude 5. série Voyageru vysílat až v roku 2000.

SAT1

Komentář:
Absolutně nemám tušení co mohlo způsobit takové zpožední a vytvořit zcela neobvyklý jev, že něco je u nás vysíláno dřív než v Německu. Nabízí se zajímavé vysvětlení.
Možná do toho vysílání vstoupili i prodejci videokazet. Je známo, že práva na film má nejdřív kino, pak půjčovny,... až nakonec televize. Jelikož jsem na SAT1 viděl reklamy na kazety Voyageru 5. série, myslím si, že to už němci mají nadabované, ale SAT1 muselo nechat čas prodejcům videokazet.
Pokud by měl někdo k tomuto nějakou doplňující informaci dejte prosím redakci TrekDNES vědět.

MOmega

26.9.1999 Update na Startrek.cz
  Startrek.cz přináší nákresy prakticky neznámého raketoplánu z filmu Star Trek I: The Motion Picture.

StarTrek.cz

27.9.1999 10000 příspěvků na Průvodci
  Průvodce má 10000 příspěvků. K této příležitosti kolega Hardest sestavil seznam památných citátů, které se na průvodci objevili. Ještě to není kompletní, zatím to je od založení klubu do 16.3.1999. Můžeme se těšit na pokračování. Zde je link.

Průvodce

29.9.1999 Chat s Brannon Bragou
  Několik faktů plynoucích s chatu:
--Paris zůstává i nadále praporčíkem stejně jako Harry Kim.
--V této sezóně je naplánována další dvoudílná epizoda.
--O návratu Q na Voyager se diskutuje, ale zatím se pro to nenašel dost dobrý námět.
--Janeway a Chakotay zůstanou i nadále pouze přáteli (naštěstí)
--Žádné nové hlavní postavy.
--Zřejmě také žádné Cardassianské postavy.
--Jsem si jistý, že nová série nebude o Starfleet Academy.
--Žádné plány pro návrat Voyageru domů.

Několik zajímavých otázek a ještě zajímavějších odpovědí:
Q: Budou se nový členové posádky z Equinoxu objevovat často?
A:Pochybuji. Zatím neplánujeme.

Q: Bude se vyvíjet vztah Torres x Paris?
A: Ano. Pokud se to bude hodit do příběhu určitě.

Q: Kdy bude Roxanne Dawson režírovat?
A: Právě režírovala epizodu ve které Tuvok ztratí logické myšlení. Udělala dobrý kus práce.

Q: Mužete nám říct něco víc o epizodě Alice?
A: Tom je sveden malým cizím člunem, který se napojí na jeho mysl. Loď se mu projevuje jako neodolatelná mladá dívka do které se Tom zamiluje. Kontrola myšlenek.

Q: Co se stalo s poručíkem Careym z první sezóny?
A: Carey je uvězněn v kontejneru v nákladovém prostoru Seven Of Nine. Copak jste ho neslyšela? Kričí, že chce ven. Vše to bylo hrozné nedorozumění.

Q: Uvidíme epizodu, kde bude planeta bez atmosféry a kde se budou členové posádky procházet po povrchu ve skafandrech jako v "Demon"?
A: Skafandry budou použity v epizodě, kde zachrňujeme starobylý Martský modul. Ironicky, zdá se že historie si z nás vzala příklad. Je to téměř podobné tomu co se Martskému modulu stalo tento týden.

Q: Kdy Caretaker přenesl Equinox do Delta kvadrantu?
A: Myslím, že jsme zamýšleli, že Equinox dorazil šest měsíců před Voyagerem.

Q: Proč je, po pětileté cestě Voyageru, Naomi stále jediným dítětem na palubě?
A: Zajímavá otázka. Budeme o tom přemýšlet. (a sakra)

Kompletní chat si můžete přečíst zde.

Warp 11

Komentář:
Už sám rozhovor naznačuje, že to je magor - co jíné je nutno dodávat.

MOmega

30.9.1999 Synopse k Equinox, Part II
  Známy kleptoman Jim Right opět vybušil jednu ze svých dlouhých synopsí. Link na synopsi je zde.

Delta Blues